امروز: ۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت: ۰۵:۰۰

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

استاندار مازندران: نیمی از زیرساخت‌ مازندران در دولت تدبیر و امید توسعه یافت

احمد حسین زادگان روز دوشنبه در آئین بهره برداری از طرح توسعه باند جدید فرودگاه رامسر که با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد،‌ افزود: شتاب بخشی در ساخت جاده تنکابن – الموت – قزوین ، آزاد راه تهران – شمال و اتوبان مرزن آباد تا دزدبن در محور کندوان و مسئله پسماند از جمله اقدامات دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد : در حال حاضر حدود ۸۵ درصد مسیر راه جاده الموت در استان قزوین انجام گرفت و آنچه براورد شده حدود هزار میلیارد تومان اعتبار دیگر برای تکمیل این مسیر مورد نیاز است.

وی خاطر نشان کرد: امروز اهمیت مسیر ارتباطی مازندران به قزوین از آزاد راه تهران و شمال نیز بیشتر است و باید هر چه زودتر موانع و مشکلات موجود این مسیر برطرف شود.

استاندار مازندران تکمیل کنارگذر غرب مازندران را از اولویت های استان عنوان کرد و گفت : ‌هم اکنون ترافیک کلافه کننده مسیر رامسر تا مرکز استان مردم این منطقه را کلافه کرده و باید برای تکمیل این مسیر برنامه ریزی شود.

وی با ابراز خرسندی از افتتاح باند جدید فرودگاه رامسر گفت : امیدواریم این اتفاق خوب باعث شود تا اعتبارات برای رفع مشکلات این منطقه به صورت ملی دیده شود .

حسین زادگان با اشاره به روحیه مطالبه گری در غرب مازندران از رسانه های این منطقه خواست بدور از هر گونه حاشیه برای توسعه زیر ساخت های این منطقه تلاش کنند.

عملیات اجرایی طرح توسعه ملی فرودگاه رامسر از سال ۱۳۸۸ آغاز شد و طبق وعده مسئولان وقت قرار بود این طرح به مدت ۲ سال به بهره برداری برسد ولی بنا به دلایلی از جمله کمبود اعتبار و نیز وجود برخی از موانع این طرح به سرانجام نرسید و نیمه کاره باقی ماند.

بخوانید  افزایش دو برابری تولید روزانه شکر در شرکت توسعه نیشکر

فرودگاه شهرستان گردشگرپذیر رامسر با قدمتی بیش از۵۰ سال یکی از زیباترین فرودگاه های شمال کشور است که در ضلع شمالی شهر و در حاشیه دریا خزر قرار دارد و طبق اسناد موجود ساخت آن به سال ۱۳۴۲ باز می گردد .

شهرستان ۸۰ هزار نفری رامسر به دلیل موقعیت های خاصی گردشگری و آب و هوایی همه ساله پذیرای میلیون ها مسافر و گردشگر داخلی و خارجی است.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار