امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 21:49

افتتاح همزمان ۷۶پروژه زیرساختی شبکه تعاون روستایی ایران دردهه فجر

افتتاح همزمان ۷۶پروژه زیرساختی شبکه تعاون روستایی ایران دردهه فجر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، «محمدعلی نیکبخت» از افتتاح همزمان ۷۶ پروژه زیرساختی شبکه تعاون روستایی ایران در سراسر کشور در ایام دهه فجر خبر داد و گفت: این پروژه‌ها برای یک‌هزارو ۹۴۲ نفر اشتغالزایی ایجاد می‌کنند.

مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران اظهار داشت: اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها ۲ هزار و ۳۶۵ میلیارد ریال بوده است.

نیکبخت، از اهداف ایجاد این پروژه‌ها را کمک به تنظیم بازار، تکمیل زنجیره ارزش و کمک به امنیت غذایی پایدار عنوان کرد و ادامه‌داد: این پروژه‌ها در ۲۲ استان کشور به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی یادآور شد: این پروژه‌ها در راستای تکمیل زنجیره ارزش محصولات کشاورزی و تقویت امنیت غذایی، استانداردسازی تأسیسات ذخیره‌سازی، توسط تعاونی‌های روستایی انجام شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید