امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 22:03

امکان صادرات سیب‌زمینی با تعرفه گمرکی پیش‌بینی شده وجود ندارد

امکان صادرات سیب‌زمینی با تعرفه گمرکی پیش‌بینی شده وجود ندارد

به گزارش خبرنگار مهر، سید البرز حسینی در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۱۷ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی، گفت: بخش عظیمی از سیب‌زمینی‌کاران در سطح کشور امروز با مشکل مواجه بوده و محصولات آنها در معرض خطر است.

وی بیان کرد: امکان صادرات سیب‌زمینی با تعرفه گمرکی پیش‌بینی شده وجود ندارد و اگر محصول آنها تا عید بر زمین بماند، فاسد می‌شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشاورزان یک سال برای کشت محصول زحمت کشیده‌اند و اگر اکنون به آنها توجه نشود، محصول آنها از بین رفته و کشور نیز از این حوزه خسارت می‌بیند. لازم است وزیر جهاد کشاورزی تصمیم عاجلی در این حوزه اتخاذ کرده تا بیش از این به کشاورزان به ویژه سیب‌زمینی کاران فشار وارد نشود.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید