امروز: ۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت: ۰۷:۲۵

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

انتصابات جدید در سازمان جنگل‌ها

انتصابات جدید در سازمان جنگل‌ها

رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در سی و نهمین جلسه شورای مدیران درحکمی کامران پورمقدم – مجری طرح ملی زراعت چوب – را با حفظ سمت به سرپرستی مرکز جنگل‌های خارج از شمال منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس حکم مسعود منصور، فریبرز غیبی که پیش از این ریاست مرکز جنگل‌های خارج از شمال را برعهده داشت به شورای عالی جنگل رفت و به عضویت این شورا در آمد. در حکمی دیگر از سوی رییس سازمان جنگل‌ها، محمدامین کیاپاشا به سرپرستی دفتر جنگلداری و امور بهره‌برداری این سازمان منصوب شد. در حکمی دیگری نیز سرهنگ پاسدار تورج علی‌نیا به عنوان بازرس ویژه قاچاق چوب‌های جنگلی در منطقه شمال کشور منصوب شد.

رییس سازمان جنگل‌ها در این جلسه اظهار کرد: حفاظت از جنگل‌ها و مراتع و پیشگیری از قاچاق چوب در اولویت کاری سازمان جنگل‌ها است. هر اقدامی که در بخش انتصاب مدیران انجام می‌شود بر اساس مشورت و بهره‌گیری از خرد جمعی است.

وی ادامه داد: زمانی که مدیری در سازمان جنگل‌ها مسئولیت بر عهده می‌گیرد، ماه‌ها راستی آزمایی می‌شود و انتخاب یک مدیر به عنوان سرپرست نیز صرفاً در همین راستاست.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل‌ها، منصورتاکید کرد: اگر کسی مسئولیت پذیرفت و نتوانست وظایف خود را به خوبی انجام دهد حتی اگر دوره کوتاهی از مسئولیت او در آن پست گذشته باشد قطعاً جای خود را به مدیری دیگر که لایق‌تر و شایسته‌تر است، خواهد داد.

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email
بخوانید  جانمایی ۳ مخزن آبیاری قطره‌ای فضای سبز و ذخیره آب
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار