امروز: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت: ۰۳:۵۴

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

تصویب یک فوریت لایحه “طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران”

تصویب یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران"

یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران" با ۱۶ رای موافق اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتادمین جلسه علنی این شورا بررسی یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران
" را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران در تشریح این طرح گفت: این طرح در بازه زمانی دوساله با استفاده از تیمی مجرب با برگزاری ۲۳۰ جلسه کارشناسی و تخصصی تدوین شده است.

وی افزود: این طرح در ۶ محور در حوزه های اجرایی سیستم یکپارچه مدیریت پسماند از مبدا تا مقصد به شکل برنامه عملیاتی و اجرایی در افق ۲۰ ساله برای شهر تهران طراحی شده است. برش ۲ ساله ای از این طرح در قالب طرح کاپ شروع شده و در حال حاضر به صورت اجرایی در حال انجام است.

هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی شود

علیپور ادامه داد: در راستای هماهنگی و همگامی با شورا ۱۰ جلسه تخصصی با کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران داشتیم که تمام قسمت های تخصصی بررسی شده است. بی تردید نارسایی هایی در طول ۵۰ سال مدیریت پسماند در تهران بوده است و برش ۲ ساله تازه آغاز شده، ولی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است به شکلی که امروز هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی شود.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۱۶ رای موافق با یک فوریت طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران موافقت کردند.

بخوانید  ورود سامانه بارشی به کشور/ افزایش غلظت آلاینده‌ها در شهرهای ‌پرجمعیت و صنعتی

انتهای پیام

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار