امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 20:17

جدیت ایران و قزاقستان برای تقویت روابط دوجانبه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، هوشنگ محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی که در هیأتی به ریاست وزیر جهاد کشاورزی برای شرکت در هجدهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان به این کشور سفر کرده است، در جلسه کارشناسی پیش‌نویس سند هجدهمین اجلاس همکاری‌های اقتصادی دو کشور جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان به عنوان رئیس کارگروه این اجلاس، گفت: جلسات مختلفی برای این اجلاس با تأکیدات رؤسای جمهور دو کشور مبنی بر تقویت روابط چندین ساله جمهوری اسلامی ایران و قزاقستان برگزار شده است.

وی ادامه داد: پیش‌نویس سند همکاری دو کشور تهیه شده و در جلسه وبیناری بررسی اولیه به عمل آمده است که در این خصوص تشکر ویژه داریم.

محمدی تصریح کرد: این سند و این اجلاس با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی ایران در کشور قزاقستان در حال برگزاری است که نشان دهنده جدیت طرفین برای تقویت همکاری‌های دوجانبه و استفاده از ظرفیت دو کشور است.

وی یادآور شد: امیدواریم با امضای این سند توسط وزاری دو کشور، زمینه همکاری بسیار مطلوبی را برای مراودات تجاری و فرهنگی را فراهم سازیم.

محمدی با تاکید بر این که جزئیات سند در کارگروهای تشکیل شده بررسی خواهد شد، افزود: امروز پیش‌نویس جمع‌بندی این سند فراهم خواهد شد و فردا برای امضای طرفین آماده خواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید