امروز: ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت: ۰۴:۳۷

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

حوزه دانش‌بنیان ۴۰۰ میلیارد تومان وام بانک توسعه صادرات دریافت کرد

حوزه دانش‌بنیان ۴۰۰ میلیارد تومان وام بانک توسعه صادرات دریافت کرد

به گزارش ایرنا، علی صالح‌آبادی روز شنبه در حاشیه بهره‌برداری از ساختمان شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این رقم در صورت جذب بیشتر منابع قابل افزایش است، افزود: شرکت‌های فعال دانش‌بنیان در کاشان نیز می‌توانند از تسهیلات این بانک با نرخ ۱۲ درصد بهره بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: صادرکنندگان می‌توانند تسهیلات بانک توسعه صادرات را از محل منابع صندوق توسعه ملی به صورت تلفیقی با نرخ میانگین ۱۴ و نیم درصد دریافت کنند.

به گفته وی، با اختیارهای لازم تفویض شده به بانک توسعه صادرات کاشان، همه فعالان حوزه دانش‌بنیان و صادرات می‌توانند به سرعت از خدمات و تسهیلات این بانک استفاده کنند.

پرداخت هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صادرکنندگان

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اظهار داشت: هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اعطایی این بانک به صادرکنندگان تا پایان آذرماه سال جاری است.

صالح آبادی با تاکید بر اینکه بانک توسعه صادرات شعبه کاشان از نظر ارایه تسهیلات ریالی رتبه ۱۳ را در بین شعبه‌های بانک توسعه صادرات ایران دارد، گفت: کاشان سی و هشتمین شعبه بانک توسعه صادرات ایران است که در سال ۱۳۹۶ افتتاح و امروز ساختمان جدید آن با حضور صادرکنندگان و معاون وزیر اقتصاد بهره‌برداری شد.

ساختمان شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان روز شنبه با حضور معاون وزارت اقتصاد و دارایی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و جمعی از مسوولان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

فعالیت شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساختمان استیجاری آغاز شد.

Print Friendly, PDF & Email
بخوانید  ۵۶۱ تن خشکبار مراغه به ۱۰ کشور خارجی صادر شده است
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار