امروز: 14 مهر 1401 ساعت: 18:00

جذب تامین کننده

شرایط و مقررات جذب تامین کننده

با تکمیل این فرم، رزومه شما در پایگاه داده این مجموعه ثبت گردیده و همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت. (موارد ستاره دار، فیلدهای الزامی هستند)

۱- درصورتی که تامین کننده ، اقدام به فروش کالایی در سایت نماید، باید اطمینان داشته باشد که قانونا مجاز به فروش آن کالا می باشد.
۲-تامین کننده موظف است پس از دریافت درخواست خرید از سوی کاراکو طی ۲۴ ساعت را آماده و برای مشتری ارسال نماید.
۳- تامین کننده تضمین می نماید که تمامی کالاهای تحویلی به مشتری سالم و مطابق توصیفات اعلام شده از نظر کیفیت، اصل بودن یا نبودن، رنگ، اندازه، جنس، نحوه نگهداری و سایر ویژگیها خواهد بود و چنانچه در این ارتباط خسارتی به کاراکو، یا مشتری نهائی وارد آید، تامین کننده متعهد به جبران خواهد بود. خسارات موضوع این بخش قرارداد پس از اتمام قرارداد همکاری نیز موضوعیت دارند.
۴- تامین کننده اعلام می دارد که مالک کالا از طریق مراجع قانونی بوده و معارض ندارد و حقوق مالکیت صنعتی، مالکیت معنوی و سایر حقوق قانونی و عرفی، متعلق به اوست یا حق بهره برداری از این حقوق و عرضه کالاهای مربوطه را دارد و مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران مجاز به فعالیت اقتصادی و تجاری می باشد.
۵- تامین کننده متعهد است که در صورت اعمال هرگونه تغییر در نوع و بهای کالا، توقف تولید یا عرضه محصول، و همچنین تخفیفهای ارائه شده به سایر خریداران در اسرع وقت بازاریاب را مطلع نماید. در غیر این صورت مسئولیت کلیه خسارت های وارده به کاراکو و مشتری نهایی، برعهده تامین کننده میباشد.
۶- تامین کننده کاراکو که به عنوان فروشنده فعالیت مینماید، موظف است نسبت به ارسال و تحویل کالا اقدام نماید. بدیهی است که هرگونه مسئولیت، در زمینه کیفیت یا کمیت کالای ارائه شده و نیز ارسال آن بر عهده تامین کننده بوده و در صورت اعلام خریدار ، مبنی بر عدم دریافت کالا، موظف به ارائه رسید ارسال کالا میباشد.
۷- کالای وارداتی به صورت مستمر یا حداقل شش ماه مورد پشتیبانی واقع شود.
۸- کالای وارداتی باید مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران وارد کشور شده و تمام حقوق قانونی آن پرداخت شده باشد.
۹- همچنین کالای وارداتی باید دارای مجوز های لازم از سازمان های مربوطه باشد.
۱۰- در مورد کالاهای الکترونیکی و برقی کالا توسط شرکت مربوطه حداقل یک سال ضمانت و یک سال خدمات پس از فروش داشته باشد.
۱۱- حداقل زمان همکاری سه ماه می باشد.

آخرین اخبار