امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 20:21

راه‌اندازی خرید و عرضه نهاده‌های خوراک آبزیان در بازارگاه شیلات

راه‌اندازی خرید و عرضه نهاده‌های خوراک آبزیان در بازارگاه شیلات

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان شیلات ایران، «عباس مختاری» افزود: تعداد ۶۸ کارخانه تولید خوراک آبزیان در سامانه بازارگاه شیلات ثبت‌نام کرده‌اند و این کارخانجات قادرند با مراجعه به سایت عرضه‌کنندگان نهاده‌ها (کنجاله سویا، ذرت و جو) نسبت به خرید آن اقدام کنند.

مدیرکل دفتر بهبود کیفیت، فرآوری و توسعه بازار آبزیان سازمان شیلات ایران اظهار داشت: کارخانجات مذکور پس از خرید نهاده موردنظر می‌توانند نسبت به تولید خوراک و عرضه آن در سامانه بازارگاه شیلات اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: آبزی پروران پس از ثبت نام در سامانه بازارگاه می‌توانند برای تهیه خوراک مورد نیاز تولید و پرورش ماهی، غذای مورد نیاز مزارع را خریداری کنند.

مختاری گفت: در حال حاضر محدودیت تمام شرکت‌های تولید کنسرو و خاویار برداشته شده است و تنها تعدادی از واحدهای فرآوری میگو از جمله به طور موقت دچار محدودیت شده‌اند.

وی افزود: محدودیت موقت در مورد فرآورده‌های فیله ماهی و سایر اشکال فرآوری همچنان در مورد تمام واحدهای موجود در لیست وجود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید