امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 21:00

رسالت سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ دانش بنیان شدن

رسالت سازمان نظام مهندسی کشاورزی؛ دانش بنیان شدن

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صدا و سیما، شاهرخ رمضان‌نژاد در کاشان، اظهار کرد: محصول تولید شده کشاورز پس از بسته‌بندی و فرآوری باید به موقع توزیع شود تا با کمبود مواد غذایی در هیچ نقطه کشور مواجه نشویم.

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور افزود: انتقال دانش، فراهم کردن زمینه به کار گیری دانش برای تولید مضاعف محصول و انتقال علم کشاورزی به کشاورز برای رسیدن به امنیت غذایی از دیگر زمینه‌های فعالیت سازمان نظام‌مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی است.

وی تصریح کرد: تولیدکنندگان و توزیع‌کنندگان مواد غذایی باید در روزهای پایانی سال و در آستانه عید نوروز به سود کمتر قناعت کنند تا همه مردم بتوانند در این مدت آرامش خاطر داشته باشند.

رمضان‌نژاد تاکید کرد: فعالیت این سازمان بر بستر فضای مجازی است و مردم خدمات خود را در بستر الکترونیک دریافت می‌کنند و راه‌اندازی دفتر نمایندگی در کاشان برای سرعت دادن کارها لازم است.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید