امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 20:11

رشد ۸۰ درصدی امنیت غذایی در کشور

رشد ۸۰ درصدی امنیت غذایی در کشور

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، دومین جلسه کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر کشور، صبح امروز با حضور سیدجواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن ربانی نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و اعضای این کمیته برگزار شد.

در این جلسه، سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام خمینی (ره)، اظهار کرد: دهه فجر فرصت مناسبی برای یادآوری دستاوردها و پیشرفت‌های جمهوری اسلامی ایران است.

وی تشکیل کمیته روستایی و عشایری را در حوزه نمایندگی ولی فقیه را اقدام مؤثری دانست و افزود: بخش عظیمی از اقتصاد کشاورزی در روستاها و جامعه عشایری رقم می‌خورد و در این سال‌ها شاهد پیشرفت‌های خیره کننده در روستاها هستیم.

وزیر جهاد کشاورزی رشد بیش از ۸۰ درصدی امنیت غذایی در داخل کشور را مرهون تلاش و اراده مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری عنوان کرد.

ساداتی‌نژاد با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی پای کار است، خاطرنشان کرد: پیشرفت‌ها را باید به نمایش گذاشت تا برای جوانان تبیین شود که شرایط روستایی و عشایری در گذشته چه بوده و در حال حاضر چیست.

استفاده از ظرفیت‌های مردمی و فضای مجازی برای ارائه دستاوردهای انقلاب

نماینده ولی‌فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نیز در این مراسم با تشکر از اعضای کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر کشور و تبریک ایام، اظهار کرد: همه ما با حضور در این جمع در حال عبادت هستیم و هدف ما ارائه خدمات بیشتر و نشان دادن این پیشرفت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسن ربانی، دو عامل مردمی بودن و توجه به کیفیت برنامه‌های این کمیته را ضروری دانست و عنوان کرد: برای ارائه دستاوردهای انقلاب، باید از ظرفیت‌های مردمی و فضای مجازی استفاده شود.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید