امروز: ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت: ۰۷:۴۴

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

رونمایی از پروژه‌های پیشران ‌اقتصاد دیجیتال با حضور رئیس جمهوری

این مراسم آنلاین، در راستای توسعه زیرساخت‌های شبکه ملی اطلاعات، با عنوان «آیین رونمایی از پروژه‌های پیشران اقتصاد دیجیتال» و با شعار «تدبیر و امید، برای جهش تولید» از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه آغاز می‌شود و پس از ارائه گزارش معرفی طرح‌های قابل افتتاح، توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به رئیس‌جمهور، مرکز داده بزرگ ایرانسل نخستین پروژه‌ای است که رونمایی آن آغاز می‌شود.

افتتاح مرکز داده بزرگ (۴۰۰رکی) شرکت ایرانسل با حضور «بیژن عباسی آرند» مدیرعامل این شرکت در مرکز شادآباد، افتتاح خدمات ابری آسیاتک با حضور محمدعلی یوسف‌زاده مدیرعامل این شرکت در برج میلاد، رونمایی از طرح حمایتی استارت آپ‌های آسیب‌دیده از کرونا و طرح « هر ایرانی یک تلویزیون اینترنتی»‌ با حضور امیر ناظمی معاون وزیر و رئیس سازمان فناوری اطلاعات در کلاه فرنگی برگزار خواهدشد.

‌این پروژه‌ها به‌منظور ارتقاء سهم ‌محتوای داخلی ‌کاربران و همچنین آسان‌سازی ورود استارت آپ‌ها به فرآیندهای ‌کسب‌وکار رونمایی وافتتاح می‌شود.

پس از افتتاح پروژه‌ها نیز حسن روحانی رئیس‌جمهوری سخنرانی خواهند کرد. این مراسم با حضور بیش از ۱۳۰ خبرنگار و تعداد کثیری از فعالان حوزه اقتصاد دیجیتال به عنوان یکی از بزرگ‌ترین ویدیو کنفرانس‌های آنلاین برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *