امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 21:16

شرکت های دانش بنیان وارد عرصه پروش ماهی در قفس شوند

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر حسینی پیش از ظهر امروز شنبه در بازدید از اسکله صیادی بحرکان (بندرگاهی در هندیجان خوزستان) اظهار کرد: امیدواریم با حرکت توسعه ای دولت و برنامه‌هایی که برای شهر و استان در نظر داریم؛ بتوانیم دین خود را نسبت به مردم به ویژه فعالان صید و صیادی در هندیجان ادا کنیم.

استاندار خوزستان با تأکید بر ضرورت توسعه صنایع تبدیلی در هندیجان برای تسلط بر بازارهای منطقه بیان کرد: یکی از بهترین روش‌های پرورش ماهی در دنیا پرورش ماهی در قفس است که با توجه به ظرفیت‌های موجود، موانع اداری باید از سر راه برداشته شود.

حسینی محراب تصریح کرد: از همه کسانی که توان، برنامه و انرژی دارند به ویژه شرکت‌های دانش بنیان دعوت می‌کنیم تا وارد عرصه پرورش ماهی در قفس شوند.

وی گفت: زمانی که ماهی در قفس تولید شود؛ هیچ آسیبی به اکوسیستم نخواهد رسید، این امر به عنوان سندی برای صادرات است و از سرمایه‌گذاران اصلی کشور دعوت می‌شود تا وارد این عرصه شوند.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید