امروز: ۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۰۳:۵۷

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

شیک ترین مبل های کلاسیک

اگر شما از مبل های مدرن ساده به جای مبل های منبت کاری شده و لمسه دوزی شده کلاسیک برای دکوراسیون کردن بهره بگیرید بدون شک هیچ تصویر سازی متناسبی با فضای داخلی منزل از آن شما نمی شود. مبل کلاسیک بر خلاف سایر سرویس مبل های روتینی که در بازار به فروش می رسد قدری قیمت تمام شده بیشتری را به خود اختصاص داده است. دلیل این امر استفاده از چوب های بسیار مرغوب، استر رویه بسیار اعلاء و کلاف و اسفنج متمایزی است که برای طراحی این سبک کار در نظر گرفته می شود. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم قدری پیرامون شیک ترین مبل های کلاسیک مطالبی را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم. اگر می خواهید خاص باشید و از همان بدو ورود مهمان های خود را از این حسن سلیقه شگفت زده کنید به شما توصیه می کنیم تا پایان با ما همراه باشید.

اندازه سقف های خود را برای چیدمان مبل کلاسیک بلند کنید

مبل کلاسیک عموما به صورت حرفه ای حکاکی روی چوب را دنبال می کند از همین رو برای به رخ کشیدن این فخر و شکوه نیاز به سقف های بلند و گلدار است. همان طور که بارها مشاهده کرده اید مبل های کلاسیک از تاج های بلند و با شکل های هندسی بسیار متفاوت که گلبرگ ها را به یک دیگر متصل کرده است بهره گرفته است. لایه ای تاریخی است که حس و حال قدیمی بودن را به نمایش می گذارد. اگر می خواهید از فضا لذت بیشتری ببرید به شما توصیه می کنیم در کنار مبل های کلاسیک از هنر گچ بری بر روی سقف و دیوار در کنار بهره گیری از اکسسوری های آنتیک و قدیمی غافل نشوید. از آنجایی که تاج ها از هنر حکاکی چوب و منبت کاری های گل برجسته ریز و درشت بهره گرفته اند نیاز است قدری ارتفاع سقف بلند تر باشد تا این هنر نمایی بیشتر به چشم آید. زمانی که سقف کوتاه باشد و تاج مبل بلند بدون شک هماهنگی لازم فراهم نمی شود و قدری رفت و آمد انرژی با دشواری همراه می شود. این امر یک به هم ریختگی و آشفتگی را حتی زمانی که نظم در محیط فراهم است به تصویر می کشد. سبک کلاسیک یک سبک سنتی غربی است که این روزها قدری رنگ بوی معاصر را به خود گرفته است و تقریباً معنای متفاوت را از آن خود کرده است؛ اما این سبک همچنان پایداری دکوراسیون قرون هجده انگلستان و دکوراسیون های خانه های روستایی فرانسوی را در دل خود پنهان دارد. برای کسانی که ایده ال پسند هستند باید بگویم این سبک یک طرح فراگیر و متمایز به شمار می رود.

کلام آخر پیرامون دکوراسیون کلاسیک با مبلمان کلاسیک

همان طور که می دانید طراحی دکوراسیون منزل به سبک کلاسیک نیاز به مبلمانی دارد که قدری سبک طراحی آن ها متمایز تر از سایر مبلمان در نظر گرفته شده باشد. استفاده از هنر حکاکی روی چوب اصلی ترین مؤلفه برای مبلمان کلاسیک به شمار می آید. استفاده از چوب بیشتر نسبت به پارچه و الیاف بیشتر دومین پارامتری است که برای مبلمان کلاسیک مد نظر قرار داده می شود. استرهای که برق و جلای بیشتر داشته باشند و با گل های طلا دوز شده دیزاین شده باشد اصل بعدی است که برای این دست مبلمان همیشه در نظر گرفته می شود. اگر بخواهید سبک کلاسیک شما به سمت روستیک دنبال شود استفاده از رنگ زیادی برای روکش کردن چوب توصیه نمی شود زیرا سادگی و بهره گیری از عناصر طبیعی در این سبک اصلی ترین مؤلفه محسوب می شود. حال اگر تمایل داشته باشید سبک کلاسیک مدرن به نمایش گذاشته شود می توان از چوب های که قدری از رنگ های جدید برای رنگ آمیزی آن ها استفاده شده است کمک گرفته می شود. کنسول یکی از اجزای جدایی ناپذیر از مبلمان مدرن به شمار می رود. شما می توانید از پاف های جلو مبلی عثمانی، کنسول های لوکس آنتیک، آینه های عتیقه قدیمی و ده ها پارامتر قدیمی دیگر در راستای ایده پردازی مبلمان کلاسیک بهره بگیرید. امید است مطالب ارائه شده در جهت ایده پردازی و آشنای با مبلمان کلاسیک مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد و از این پس خاص ترین ها در خانه شما مهمان شود.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *