امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 20:12

ضرورت تدوین سند تحول در فعالیت های شبکه تعاون روستایی

ضرورت تدوین سند تحول در فعالیت های شبکه تعاون روستایی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، جلسه هم اندیشی تدوین سند تحول شبکه تعاونی‌ها با تاکید بر تهیه برنامه استراتژیک برای سازمان و شبکه تحت پوشش به منظور بهره گیری مناسب از ظرفیت‌های موجود و تقویت و توسعه فعالیت‌های شبکه با هدف مشارکت در تدوین اسناد توسعه‌ای سازمان در سالن جلسات سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران برگزار شد. غلامرضا هادربادی، عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در این جلسه با اشاره به اهمیت تدوین سند تحول و برنامه استراتژیک برای سازمان و لزوم توجه ویژه به ظرفیت‌های اسناد بالادستی برای ایجاد تحول در فعالیت‌های شبکه، همه جانبه نگری، مسئولیت پذیری و کارگروهی را از ویژگی‌های برنامه محور سازمان برشمرد.

وی تاکید کرد: سند تحول در حقیقت در بر گیرنده نقشه راه، اولویت بندی و فعالیت‌ها، استراتژی‌ها، منابع مالی، برنامه‌ها تولید، بازار یابی تحقیق و توسعه است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

هادربادی ادامه داد: در تدوین سند تحول سازمان مشارکت شبکه تعاونی‌ها، اسناد بالادستی، سیاست‌های کلی نظام در بخش کشاورزی مورد توجه خواهند بود.

عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران تدوین وضع موجود سازمان و شبکه را به عنوان اولین مرحله تهیه سند تحول نام برد که باید بر اساس تکنیک ( swot) نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها و تهدید شناسایی و مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید