امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 20:28

لزوم راه اندازی خط هوایی خوزستان – روسیه

محمد کعب عمیر در گفتگو با خبرنگار مهر با انتقاد از تأخیر چندساله در راه اندازی خط هوایی دزفول به روسیه اظهار کرد: فعالان تجاری استان خوزستان، سال‌های زیادی است که در انتظار اجرایی شدن خط هوایی کارگو از فرودگاه دزفول به روسیه هستند.

وی ادامه داد: به رغم شناسایی سرمایه گذار خط هوایی کارگو از دزفول به روسیه اما این پروژه با موانعی روبرو است که باید هرچه زودتر نسبت به رفع آن اقدام شود.

نماینده مردم شوش و کرخه از وزیر راه و شهرسازی خواست تا موضوع فعالیت خط هوایی دزفول به روسیه را با جدیت در دستور کار قرار دهد.

کعب عمیر گفت: عملیاتی شدن این خط هوایی، به رشد صادرات غیرنفتی از استان خوزستان و توسعه فعالیت‌های تجاری در حوزه کشاورزی خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه توافق‌نامه تجارت آزاد بین ایران و کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا در آستانه امضا است، تصریح کرد: شهرستان‌های شوش و کرخه به عنوان قطب تولید محصولات کشاورزی کشور، می‌توانند سهم قابل توجهی از صادرات به کشورهای این اتحادیه را به خود اختصاص دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید