امروز: 14 مهر 1401 ساعت: 17:24

محصولات پلی اتیلن و بتنی

شرکت آبان بسپار

شرکت آبان بسپار توسعه، با هدف تامین نیاز زیر بنایی طرح عظیم و ملی توسعه نیشکر و صنایع آن در سال ۱۳۷۲ به منظور رفع نیاز بیش از ۸۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی در استان حاصلخیز خوزستان تأسیس، که هم اکنون در حال فعالیت است. هدف از تاسیس این شرکت گسترش فرایند بهینه سازی در زمینه های آبرسانی، انتقال فاضلاب صنعتی، زهکشی (نمک زدایی) ، هدایت و کنترل آب مزارع کشاورزی می باشد. این شرکت هم اکنون با برخوردار بودن از کادری مجرب و توانا، در تلاش است به درخواست های مشتریان از تمام نقاط ایران و دیگر کشورها پاسخ داده و ضمن اقدام لازم برای رفع نیاز آنان در پروژه های مختلف نسبت به ارایه خدمات پس از فروش خصوصاً در زمینه فنی و مهندسی نظیر تاسیس، نصب و کارگذاری نیز بپردازد در راستای این امر مهم یعنی، رضایتمندی مشتری از حیث ارتقاء کیفی محصولات و خدمات مهندسی، این شرکت مفتخر به کسب ISO 9001-2008 , IS0 ۱۴۰۰۱ , ISO 17025 و اخذ استاندارد بتن و لوله های زهکش می باشد که بدان بسنده ننموده با تلاشی مضاعف و گامهایی پویاتر، در اندیشه کسب درجات بالاتر کیفیت، در عرصه بین المللی می باشد.
محصولات تولیدی این شرکت لوله آبیاری تاشو، لوله های پلی اتیلن، لوله های زهکشی pvc، لوله های فشار قوی اسپیرال، لوله های کرتیوب دار، اتصالات پلی اتیلن، قطعات پلاستیکی و کیسه های پلاستیکی جهت جمل و نقل محصولات کشاورزی، پتروشیمی ، نساجی و غیره می باشد که دارای قابلیت رقابت با محصولات مشابه در بازار میابشد. این شرکت در کیلومتر ۱۰ جاده اهواز – آبادان مستقر گردیده است.

لوله های آبیاری تاشو (هیدروفلوم)

این لوله ها برای آبیاری سطحی از جمله آبیاری مزارع کشاورزی و باغات کاربرد دارد. این لوله ها از مواد پلی اتیلن سبک به همراه مواد افزودنی (محافظ در برابر اشعه خورشید) تولید می شوند. این لوله ها در قطرهای ۸ تا ۲۰ اینچی و بنا به نیاز و سفارش مشتریان به ضخامت کمتر از یک میلی متر و به صورت کلاف های صد متری، پنجاه متری و … تولید، بسته بندی و عرضه می شود.

کاربرد و مزایای استفاده از لوله های آبیاری تاشو

  • کاهش مصرف آب به میزان حداقل ۳۰% به علت جلوگیری از تبخیر سطحی و نفوذ آب در زمین نسبت به روش آبیاری سنتی.
  • سهولت استفاده از آن در امر آبیاری به علت قابلیت انعطاف زیاد.
  • امکان تنظیم مقدار خروجی آب با استفاده از دریچه های مخصوص و قابل تنظیم.
  • کاهش تعداد افراد مورد نیاز در مقایسه با آبیاری سنتی.
  • حمل و نقل آسان، نصب و جمع آوری سریع.
  • افزایش سحط زیر کشت به علت حذف کانال ها و جوی ها.
  • کاهش مصرف کود به علت بالا رفتن راندمان کوددهی از طریق تزریق مستقیم کود در شبکه آبیاری.
  • سهولت رفت آمد ماشین آلات کشاورزی در مزارع به علت حذف جوی ها و کانال ها.
  • طول عمر و کارکرد زیاد.

مشخصات فنی لوله های آبیاری تاشو

این شرکت به همکاری انجمن صنفی تولیدکنندگان لوله و اتصالات پلی اتیلن، به تازگی تدوین استاندارد این لوله ها به پایان رسیده است و توسط سازمان محترم ملی استاندارد ایران، نهایی و ابلاغ گردیده است.

لوله های زهکشی از جنس PVC

این کارخانه با بیش از ۲۰ سال سابقه تولید، معتبرترین و بزرگترین تولید کننده لوله های زهکشی از نوع کاروگیت دار و از جنس پلی وینیل کلراید (PVC) ، در ایران می باشد. ماشین آلات این کارخانه از نوع تمام خودکار بوده که با فناوری جدید، توان تولید لوله با قطرهای ۱۰۰، ۱۲۵، ۱۶۰ و ۲۰۰ میلی متر در دو نوع مشبک و غیر مشبک مطابق با استانداردهای ملی می باشد.
لوله های زهکشی به شکل خرطومی و قابل انعطاف از جنس PVC به روش اکستروژن تولید می شوند. مقطع داخلی و بیرونی لوله، دایره ای شکل و دارای منافذی جهت نفوذ آب می باشد.

مشخصات فنی لوله های آبیاری تاشو

قطر لوله (in)

عرض دو لوله (cm)

8

32

10

42

12

48

15

62

18

72

20

82

آخرین اخبار