امروز: ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت: ۰۷:۵۱

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

نمایشگاه‌ خودرو پیرانشهر به خارج از شهر منتقل می شود

سیدعلی ترابی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نمایشگاه خودروی داخل شهر به خاطر نبود فضای کافی موجب سد معبر شهروندان می شود که همین امر موجب نارضایتی شهروندان شده است.

وی ادامه دارد: سال گذشته با حضور استاندار و مقامات استانی به منظور ساماندهی نمایشگاه های خودرویی پیرانشهر، مجتمع نمایشگاه خودرویی پیرانشهر با مشارکت شهرداری و بخش خصوصی که در خارج از شهر قرار دارد، افتتاح شد که به دلیل وجود برخی مشکلات و کمبودها مورد استقبال نمایشگاه داران قرار نگرفت.

وی بیان کرد: امسال با رفع کمبودها و ایجاد زیرساخت‌های لازم شرایط برای حضور نمایشگاه داران مهیا شده و تا پایان خردادماه تمامی نمایشگاه داران باید به این مجتمع نقل مکان کنند.

انور سعیدی شهردار پیرانشهر نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: ساخت این نمایشگاه از سال ۱۳۹۵ با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در زمینی به مساحت بیش از ۱۱ هزار مترمربع آغاز و اکنون با تجهیز آن شرایط برای حضور نمایشگاه داران مهیا شده است

انور سعیدی افزود: برای تسهیل فعالیت نمایشگاه‌داران در این مکان مراکز پلیس + ۱۰ و دفترخانه اسناد رسمی، تعویض روغن، شست و شوی خودرو و رستوران و نمازخانه تعبیه شده است.

پیرانشهر در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *