امروز: 1 فروردین 1402 ساعت: 21:07

گوشت بره وارداتی در فروشگاه های زنجیره ای تهران و البرز

گوشت بره وارداتی در فروشگاه های زنجیره ای تهران و البرز

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود امرالهی، مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی در بخش خبر سیما درباره وضعیت توزیع گوشت قرمز گرم امروز یکشنبه ۹ بهمن گفت: بار گوشت گرم بسته بندی شده امروز در میادین میوه و تره بار تهران و یکی از فروشگاه های زنجیره ای توزیع شد.

وی افزود: گوشت گوساله قرار است در فروشگاه های زنجیره ای سطح شهر تهران توزیع شود و گوشت گوسفندی نیز در میادین اصلی میوه و تره بار شهرداری تهران قابل خریداری است.

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: گوشت گوسفندی در بسته بندی دو کیلویی بوده و هر کیلو ۲۲۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. همچنین گوشت سردست، ران و شقه گوساله کیلویی ۲۱۵ هزار تومان و مخلوط ۱۹۲ هزار تومان است.

امرالهی اضافه کرد: گوشت چرخ کرده گوساله نیز هر کیلو ۱۷۰ هزار تومان در فروشگاه های زنجیره ای در دسترس شهروندان است.

مدیرکل نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهاد کشاورزی درباره دلیل قیمت بالا گوشت گوسفندی اظهار کرد: گوشت گوسفندی در حال توزیع مربوط به گوشت بره بوده که از کیفیت و قیمت بالاتری برخوردار است.

منبع: خبرگزاری مهر

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

یادداشت

اولین وبسایت تاب‌آوری روانشناختی کشور
کلیک کنید