امروز: ۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت: ۰۵:۱۸

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

۳۰۵ میلیارد ریال طرح انتقال برق در سمنان افتتاح می‌شود

سید علی اکبر صباغ روز یکشنبه با اشاره به وضعیت مناسب شبکه برق در استان سمنان به رسانه‌ها اظهار داشت: زیرساخت‌های لازم در واگذاری برق به متقاضیان صنایع بزرگ و کوچک در سال جهش تولید بر اساس قوانین و مقررات موجود، فراهم است.

وی بیان کرد: پست ۶۳ کیلوولت امیرکبیر سمنان به منظور تامین برق خانه‌های مسکن مهر، ایجاد ظرفیت جدید برق رسانی مطمئن به مشترکان، افزایش قابلیت اطمینان شبکه، بهبود پارامترهای کیفی برق و پروفیل ولتاژ شبکه و افزایش قابلیت مانور با اعتباری حدود ۲۲۵ میلیارد ریال امسال به بهره برداری ‌می‌رسد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای استان سمنان ادامه داد: بهینه سازی پست ۲۰.۶۳ کیلوولت شاهرود و واریانت خط ۴۰۰ کیلوولت علی‌آباد دیگر طرح‌های افتتاحی امسال این شرکت است.

وی تصریح کرد: این طرح‌ها با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد و با اعتباری معادل ۸۰ میلیارد ریال در حال ساخت است که در چند ماه آینده افتتاح می‌شود.

صباغ، استمرار پویش الف – ب- ایران را گامی مثبت در مسیر سازندگی با برنامه‌ریزی به موقع طرح‌های صنعت آب و برق برشمرد و افزود: در بخش بهبودهای موثر در اصلاح ساز و کارها و فرایندها در راستای تحقق شعار سال و برگرفته از اهداف و راهبردهای کلان شرکت برگرفته از سند مدیریت راهبردی نیز اقدام هایی در سالجاری انجام می‌شود.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای استان سمنان یادآور شد: ارتقاء مهارت‌ها و توانمندی‌های نیروی انسانی، بهبود فرآیند جذب و نگهداشت نیروی انسانی، تدوین معماری سازمانی و توسعه سیستم های مکانیزه از جمله اقدامات امسال این شرکت خواهد بود.

Print Friendly, PDF & Email
بخوانید
کم‌رنگ‌شدن امیدها برای کاهش قیمت ادوات کشاورزی با گذر دلار از پله 23 هزار تومان
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *