امروز: ۶ آذر ۱۳۹۹ ساعت: ۰۸:۳۲

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

۳۰ درصد جمعیت کشور در بافت‌های فرسوده سکونت دارند

علی‌بخش رستمی روز دوشنبه در آیین معارفه مدیرکل جدید راه و شهرسازی این استان افزود: برای تغییر وضعیت این مناطق و بهبود معیشت مردم ساکن، دبیرخانه ستاد بازآفرینی شهری شکل گرفته است و بهسازی و نوسازی این بافت‌ها، در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی ۵۶۰ نوع خدمت در ۱۵ بخش به مردم کشور ارائه می‌کند، اظهار داشت: از سال ۹۳ تاکنون بخشی از این خدمات الکترونیکی شده است.

رستمی در ادامه با تاکید بر پاسخگویی نهادها و ادارات زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان‌ها، گفت: دستگاه‌ها باید همواره پاسخگو باشند و عملکرد خود را اطلاع‌رسانی کنند.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و حقوق شهروندی وزارت راه و شهرسازی با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در چهارمحال و بختیاری در سال ۹۷، گفت: این ادارات که شامل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، هواشناسی، فرودگاه و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک است، در شاخص‌های اختصاصی در رتبه عالی قرار دارند.

رستمی افزود: همچنین این ادارات در شاخص‌های عمومی در وضعیت متوسط و خوب قرار دارند که باید این عملکردهای مطلوب و قابل توجه به نحو شایسته‌ای اطلاع‌رسانی شود.

وی، حفظ سلامت اداری و شفافیت را از مهمترین انتظارات وزارت راه و شهرسازی از مدیران زیرمجموعه خود اعلام کرد و اظهار داشت: باید جلوگیری از شکل‌گیری فساد اداری را به شدت جدی گرفت و سلامت اداری در راس برنامه‌ها قرار گیرد.

رستمی خاطرنشان کرد: تقویت وحدت و انسجام بین ادارات هم‌خانواده وزارت راه‌ و شهرسازی، حضور شفاف و موثر در کارگروه‌های مربوطه و نرمش قانون به نفع مردم از دیگر انتظارات از مدیر جدید راه‌ و شهرسازی این استان است.

به گزارش ایرنا، در این نشست از تلاش‌های داریوش حسینی مدیرکل سابق و حسین ده‌محسنی سرپرست اداره‌کل راه‌ و شهرسازی چهارمحال و بختیاری قدردانی و حسینعلی مقصودی شورابی به عنوان مدیر جدید معرفی شد.

Print Friendly, PDF & Email
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *