امروز: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت: ۰۰:۱۷

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

تداوم آموزش محیط‌بانان از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی

رییس مرکز آموزش محیط‌ زیست و تربیت محیط‌بان گفت: با برگزاری دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی از ۱۸ خردادماه سال‌ جاری، آخرین گروه محیط‌بانان شاغل آموزش‌ندیده سازمان حفاظت محیط‌ زیست به‌صورت مجازی آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

به گزارش ایسنا آرش یوسفی با اشاره به آموزش ۱۰۰ نفر از محیط‌بانان شاغل آموزش ندیده در دوره‌های بدو خدمت محیط‌بانی از روز ۱۸ خردادماه، گفت: با انجام این دوره آموزشی که از طریق سامانه آموزش مجازی سازمان حفاظت محیط‌زیست(جام) انجام می‌شود، همه محیط‌بانان شاغل در سازمان حفاظت محیط‌ زیست آموزش‌های بدو خدمت محیط‌بانی را گذرانده‌اند.

وی افزود: قصد داشتیم تا در اسفندماه سال ۹۸ پرونده محیط‌بانان شاغل آموزش ندیده را ببندیم اما با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت تدابیر بهداشتی و حفاظتی، آموزش آخرین گروه از محیط‌بانان به تعداد ۱۰۰ نفر با تأخیر روبرو و مقرر شد در سال جاری با تمهیدات اتخاذ شده، دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی برای این تعداد باقی‌مانده به‌صورت مجازی اجرایی شود.

رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط‌بان در ادامه گفت: در این دوره آموزشی که از ۱۸ خردادماه و به مدت یک‌ماه به روش غیرحضوری و از طریق سامانه آموزش مجازی جام برگزار می‌شود، محتواهای آموزشی در قالب فایل متنی، اسلاید، فیلم آموزشی، کلاس‌های آنلاین و آفلاین به شرکت‌کنندگان ارایه می‌شود.

یوسفی تصریح کرد: به‌زودی و با پایان این دوره آموزش بدو خدمت محیط‌بانی، برگزاری دوره‌های آموزش تکمیلی محیط‌بانی برای تمام محیط‌بانان شاغل آغاز خواهد شد.

رییس مرکز آموزش محیط زیست و تربیت محیط‌بان همچنین با اشاره به انجام مراحل جذب محیط‌بانان جدیدالاستخدام گفت: از ابتدای فصل تابستان، دوره‌های بدو خدمت تمامی محیط بانان تازه استخدام شده نیز برنامه ریزی شده است و به زودی به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد.

بخوانید  رییس انجمن تولیدکنندگان شیرخشک: تولید شیرخشک متوقف نشده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محیط‌ زیست، یوسفی در پایان دوره سرپرستی عمومی برای فرماندهان یگان حفاظت محیط‌بانی شهرستان‌ها و استان‌ها را یکی از اولویت‌های آموزشی سال جاری دانست و اظهارکرد: زمان برگزاری این دوره‌های آموزشی متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار