آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع “تمنک”دنا مهار شد
آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع “تمنک”دنا مهار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان دنا گفت: آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع “تمنک” شهرستان دنا مهار شد. عبدالحمید پناهی با بیان اینکه این آتش سوزی از ساعت حدود ۱۵ و ۳۰ دقیقه شروع شده بود، افزود: متاسفانه بر اثر این آتش سوزی حدود ۴۰هکتار از مراتع و منابع طبیعی منطقه” تمنک” در آتش سوخته است […]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان دنا گفت: آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع "تمنک" شهرستان دنا مهار شد.

عبدالحمید پناهی با بیان اینکه این آتش سوزی از ساعت حدود ۱۵ و ۳۰ دقیقه شروع شده بود، افزود: متاسفانه بر اثر این آتش سوزی حدود ۴۰هکتار از مراتع و منابع طبیعی منطقه" تمنک" در آتش سوخته است و درختان سبز بلوط کمتر خسارت دیده اند.
وی اظهار کرد: آتش سوزی در این منطقه با حضور به موقع نیروهای مردمی، ادارات، سازمانها و نیروهای آتش نشانی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه مهار شده است.
وی تصریح کرد: هم اکنون برخی نیروهای آتش نشانی در منطقه جهت جلوگیری از شعله ور شدن کُنده های باقی مانده حضور دارند و در حال پایش منطقه هستند.
پناهی در خصوص علت این آتش سوزی بیان کرد: باتوجه به اینکه نیروهای منابع طبیعی با یک دستگاه تراکتور در حال ایجاد" آتش بُر " بودند، مشاهده کردند که از نزدیکی یک موتورسوار شکارچی اسلحه به دست آتش روشن شد و به منابع طبیعی سرایت کرد.

61652947 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد61652946 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد61652945 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد61652943 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد61652940 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد61652942 - آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع "تمنک"دنا مهار شد

انتهای پیام