لزوم جمع آوری به موقع علوفه برای جلوگیری از آتش سوزی
لزوم جمع آوری به موقع علوفه برای جلوگیری از آتش سوزی

یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم جمع آوری به موقع علوفه فضای سبز شهر تهران، گفت: تأخیر در این جمع آوری موجب خسارت و آتش سوزی هر ساله است. به گزارش ایسنا، محمود میرلوحی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به عملیات کلنگ زنی […]

یک عضو شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم جمع آوری به موقع علوفه فضای سبز شهر تهران، گفت: تأخیر در این جمع آوری موجب خسارت و آتش سوزی هر ساله است.

به گزارش ایسنا، محمود میرلوحی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود با اشاره به عملیات کلنگ زنی تبدیل پادگان ۰۶ به بوستان ارتش گفت: امیدوارم سایر نهادها مانند اوقاف و بنیاد شهید هم باغات خود را وقف کنند و شاهد احداث بوستانهایی به نام آنها باشیم.

وی در ادامه با اشاره به آتش سوزی‌های اخیر در سطح شهر تهران گفت: در خرداد ماه هر سال شاهد این گونه حوادث هستیم و ضرورت دارد که تدابیر لازم برای ایمنی و حفظ سرمایه‌های طبیعی با رویکرد مشارکت شهروندان و شورایاری‌ها و رعایت سرمایه‌گذاری اقتصادی صورت پذیرد.

میرلوحی ادامه داد: اگر جمع آوری علوفه ۵۰ هزار هکتار فضای سبز شهر تهران به موقع انجام شود، می‌تواند به مصرف دام برسد، اما تأخیر در آن موجب خسارت و آتش سوزی هر ساله است.

انتهای پیام