رگبار پراکنده و رعدوبرق در ۸ استان کشور طی امروز
رگبار پراکنده و رعدوبرق در ۸ استان کشور طی امروز

عکس تزئینی است. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز (۲۸ خرداد ماه) رشد ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعدوبرق در برخی استان‌های کشور پیش‌بینی می‌شود گفت: طی امروز و فردا (۲۹ خرداد ماه) در استان‌های ایلام و خوزستان وزش باد دور از انتظار نخواهد بود. صادق […]

عکس تزئینی است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در ساعات بعدازظهر امروز (۲۸ خرداد ماه) رشد ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعدوبرق در برخی استان‌های کشور پیش‌بینی می‌شود گفت: طی امروز و فردا (۲۹ خرداد ماه) در استان‌های ایلام و خوزستان وزش باد دور از انتظار نخواهد بود.

صادق ضیاییان در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان اینکه در ساعات بعدازظهر امروز (۲۸ خرداد ماه) در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان و ارتفاعات البرز در مازندران، گلستان، خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی رشد ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: این شرایط جوی در ساعات بعدازظهر فردا (۲۹ خرداد ماه) در شمال آذربایجان غربی نیز دور از انتظار نخواهد بود.

وی افزود: همچنین طی امروز (۲۸ خرداد ماه) و فردا (۲۹ خرداد ماه) در استان‌های ایلام و خوزستان وزش باد پیش‌بینی می‌شود و در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان در ساعات بعدازظهر رشد ابر و بارش پراکنده رخ می‌دهد.

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه با اشاره به اینکه از روز جمعه (۳۰ خرداد ماه) تا یکشنبه ( اول تیر ماه) در کل کشور آسمان صاف و آرام خواهد بود، افزود: طی دو روز آینده خلیج فارس مواج است.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (۲۹ خرداد ماه) صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد شدید با حداکثر دمای ۳۸ و حداقل دمای ۲۴ درجه سانتی‌گراد و روز جمعه (۲۸ خرداد ماه) صاف تا کمی ابری گاهی به‌همراه وزش باد شدید با حداکثر ۳۹ و حداقل دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.

انتهای پیام