امروز: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت: ۰۸:۲۱

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ پروژه رهاورد هفتمین روز دهه فجر در شهرستان همدان

افتتاح و کلنگ زنی ۱۰ پروژه رهاورد هفتمین روز دهه فجر در شهرستان همدان

فرماندار شهرستان همدان روز شنبه در خصوص این طرح ها به خبرنگار گفت: سومین بخش دیالیز و داروخانه بیمارستان شهید بهشتی همدان امروز به بهره برداری رسید که با راه اندازی این بخش تخت های دیالیز مرکز استان از ۳۰ به ۵۶ تخت افزایش یافت.

"محمد علی محمدی" افزود: پایگاه شماره سه اورژانس و مرکز خدمات جامع سلامت سعدی نیز با اعتبار۲ میلیارد تومان در شهرک شهید مدنی همدان افتتاح شد.

وی همچنین از افتتاح دو طرح بخش کشاورزی با اشتغالزایی مستقیم ۲۱ نفر خبر داد و اظهار داشت: گاوداری شیری ۷۰ راسی در روستای امزاجرد و سردخانه محصولات صیفی با ظرفیت ۶ هزار تن نیز در روستای انصارالامام به بهره‌برداری رسید.

فرماندار همدان خاطرنشان کرد: طرح توسعه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی بوعلی با اعتبار پنج میلیارد تومان امروز به بهره برداری رسید که این طرح علاوه بر رفع مسائل و مخاطرات زیست محیطی در تامین آب مورد نیاز واحدهای صنعتی موثر است.

او به گشایش فرهنگسرای نشاط ویژه کودکان و نوجوانان در منطقه حصار علی آباد اشاره کرد و گفت: این طرح فرهنگی نیز با صرف ۲.۵ میلیارد تومان اعتبار در سه طبقه افتتاح شد که از جمله طرح های مورد نیاز این منطقه بود.

محمدی همچنین با اشاره به کلنگ زنی ۲ طرح در روستای سولان همدان تصریح کرد: این پروژه ها شامل طرح آب رسانی به این روستا و آغاز عملیات اجرایی احداث پایگاه خدمات جامع سلامت روستایی سولان است که می تواند به روستاهای مجاور نیز خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کند.

۱۱۱ پروژه عمرانی، تولیدی و اقتصادی شهرستان همدان در دهه فجر افتتاح و کلنگ زنی می شود که برای اجرای این طرح ها ۲۰۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی و ملی سرمایه گذاری شده است.

بخوانید  تامین ۱۸ درصد گوشت قرمز مورد نیاز کشور با مشاغل خانگی برکت
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار