امروز: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت: ۰۹:۰۷

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

کشت و صنعت نیشکر دهخدا تنها تولید کنند برق در صنعت نیشکر/انتقال مازاد برق تولیدی به شبکه سراسری برق / افزایش ۵ برابری تولید شکر نسبت به سال گذشته

معاون صنعت کشت و صنعت نیشکر دهخدا از رکورد تولید و فروش برق در این شرکت خبر داد.

به گزارش عصر کشاورزی، سیروس چهرازی با بیان این مطلب اظهار داشت: شرکت کشت و صنعت نیشکر دهخدا به عنوان تنها تولید کننده برق در صنعت نیشکر، در تیرماه سال جاری به رکورد تولید و فروش برق در یک ماه به میزان بیش از ۴ میلیون کیلووات ساعت دست یافت.

وی تصریح کرد: کشت و صنعت نیشکر دهخدا در پیک مصرف برق در استان خوزستان نه تنها منفعل عمل نمی کند بلکه ضمن تامین برق مورد نیاز خود، توانسته است قدمی فراتر بگذارد و مازاد برق تولیدی را به شبکه سراسری برق استان انتقال دهد.

معاون صنعت کشت و صنعت نیشکر دهخدا تاکید کرد: در سایه تعامل و همدلی شاهد شکوفایی کشت و صنعت نیشکر دهخدا پس از خسارات ناشی از سیل و خشکسالی هستیم.
چهرازی افزود: پس از سیل و خسارت های فراوان، همه کارکنان کشت و صنعت نیشکر دهخدا با انسجام و همدلی و کار جهادی توانستند شرکت را از وضعیت بحران خارج نمایند و هم اکنون نیز این کشت و صنعت وضعیت مناسبی دارد و به رکوردهای متعددی را در بخش صنعت و کشاورزی دست یافته است.

وی در ادامه گفت: اقدامات موثری در روند در حوزه صنعت و انرژی انجام شده است که همین امر نیز باعث شده در جشنواره های مختلف استانی و کشوری حائز رتبه های برتر در این زمینه شود.

معاون صنعت کشت و صنعت نیشکر دهخدا در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شکر خام تولیدی این شرکت، گفت: تاکنون ۵۲ هزار و ۱۲۷ تن شکر خام در این کشت و صنعت استحصال شده و پیش بینی می شود ۱۰۰ هزار تن شکر خام تولید شود که نسبت به سال گذشته افزایش پنج برابری دارد.

بخوانید  سیاستگذاری‌ها براساس موجودی طبیعی آب باشد نه غارت منابع آبی
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار