شهردار منطقه ۱۳ از نصب ۶۰۰ عدد آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار خبر داد. به گزارش ایسنا، مجتبی شکری، مبلمان پارک های شهری را یکی از مهم ترین بخش های پارک ها و فضاهای بازعنوان کرد که رفاه، امنیت و زیبایی فضا را تحقق می بخشند. به گفته وی، با توجه […]

61846558 - نصب آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار

شهردار منطقه ۱۳ از نصب ۶۰۰ عدد آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی شکری، مبلمان پارک های شهری را یکی از مهم ترین بخش های پارک ها و فضاهای بازعنوان کرد که رفاه، امنیت و زیبایی فضا را تحقق می بخشند.

به گفته وی، با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته توسط اداره فضای سبز منطقه، علاوه بر مرمت و بازسازی سقف و کف آلاچیق های موجود بوستان جنگلی سرخه حصار، حدود ۱۰۰ دستگاه آلاچیق جدید سیمانی و ۵۰۰ عدد میز، نیمکت و منقل سیمانی با نمای طرح چوب در این بوستان تهیه، نصب و جانمایی می شود.

وی با بیان اینکه در نظر داریم ، مخازن مکانیزه زباله در بوستان جنگلی سرخه حصار را تهیه و جانمایی کنیم، اضافه کرد: شبکه آب خام، هوشمندسازی چاه ها و مخازن بوستان جنگلی سرخه حصار نیز در دستور کار قرار دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، شکری یادآور شد: شبکه روشنایی بوستان جنگلی سرخه حصار در راستای کاهش مصرف انرژی، بازپیرایی و توسعه می یابد.

انتهای پیام