مدیرعامل این شرکت تولیدات صنعتی روز شنبه در همین مراسم هدف اجرای این طرح را جبران کمبود قوطی‌ شیرخشک در کشور اعلام و بیان کرد: زمینه راه‌اندازی واحد تولیدی از سال ۱۳۹۸ با خرید ماشین‌آلات صنعتی مورد نیاز آغاز شد. مسعود عاقبتی حجم سرمایه‌گذاری را برای راه‌اندازی خط تولید قوطیهای شیرخشک هزار و ۵۰۰ میلیارد […]

af7bdb3a572565e5ee6fe349c300a78517f020e48e62a5709045f95344cb1c351b621e65a0405cd5c0080568bbf3b726 - وزیر صنعت یک واحد صنعتی را در فریمان خراسان رضوی افتتاح کرد 

مدیرعامل این شرکت تولیدات صنعتی روز شنبه در همین مراسم هدف اجرای این طرح را جبران کمبود قوطی‌ شیرخشک در کشور اعلام و بیان کرد: زمینه راه‌اندازی واحد تولیدی از سال ۱۳۹۸ با خرید ماشین‌آلات صنعتی مورد نیاز آغاز شد.

مسعود عاقبتی حجم سرمایه‌گذاری را برای راه‌اندازی خط تولید قوطیهای شیرخشک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال ذکر و بیان کرد: سوله صنعتی با وسعت ۲۰ هزار مترمربع و انبار چهار هزار مترمربعی با زیربنای پنج هزار و ۵۰۰ مترمربع به این منظور ساخته و همچنین برای ۵۰ نفر شغل مستقیم ایجاد شد.

وی افزود: فعالیت شرکت پارت‌سازان در مجموع دو هزار و ۵۰۰ اشتغال مستقیم و برای دو هزار نفر نیز اشتغال غیرمستقیم ایجاد کرده است.

مدیرعامل این شرکت تولیدات صنعتی ظرفیت تولید خط تولید راه‌اندازی شده را شش هزار و ۱۰۰ تن انواع قوطیهای شیرخشک اعلام کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز ۱۸ بهمن در ادامه آخرین روز از سفر سه روزه خود به خراسان رضوی چند واحد صنعتی تولیدی دیگر را نیز در این استان مورد بهره‌برداری قرار می‌دهد.

مرکز شهرستان ۹۴ هزار نفری فریمان در فاصله ۷۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

فریمان به لحاظ وجود شهرکهای صنعتی پس از مشهد و نیشابور در جایگاه سوم این حوزه خراسان رضوی قرار دارد.

هم‌اینک ۶۰ واحد صنعتی تولیدی بزرگ و دو شهرک صنعتی با سه هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در این شهرستان فعال هستند.