وزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کرد عزیزاله شهبازی استاندار البرز در حاشیه بازدید از این کارخانه اظهار داشت: بزرگترین پالایشگاه غلات کشور در البرز مستقر است که از دانش روز و فناوری‌ها نو بهره می‌برد و امیدواریم با رفع موانع توسعه آن، پنج هزار شغل در استان ایجاد شود. وی […]

وزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کرد086ba3f47e1cce88adb8557fcb114224c30d98fabafa80191ac191d67ae1a7cf8fd44e69c565899a4080dd2c5a6fbe3d - وزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کرد

عزیزاله شهبازی استاندار البرز در حاشیه بازدید از این کارخانه اظهار داشت: بزرگترین پالایشگاه غلات کشور در البرز مستقر است که از دانش روز و فناوری‌ها نو بهره می‌برد و امیدواریم با رفع موانع توسعه آن، پنج هزار شغل در استان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه با اهتمام ویژه ای بستر را برای فعالیت هرچه بهتر بخش خصوصی در سطح استان فراهم می کنیم، ادامه داد: ظرفیتی همچون پالایشگاه بزرگ غلات در البرز، می‌تواند در سطح دنیا بی‌نظیر باشد.

شهبازی با اشاره به شعارهای اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که اهداف آن در راستای رونق تولید داخلی با نگاه به صادرات است، اظهار داشت: این کارخانه محصولات استراتژیکی تولید و علاوه بر تامین نیاز داخل، به چندین کشور دنیا نیز صادرات دارد.

شهبازی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم نماد ارزشمند این پالایشگاه که از سال ۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفته و مورد تاکید رییس جمهوری نیز هست هر چه زودتر با رفع مشکلات افتتاح شود.

وی ادامه داد که بهره برداری از این طرح، برای بیش از پنج هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.