آزمون عملی طراحی سایت پلان دام و طیور در خوزستان برگزار شد
آزمون عملی طراحی سایت پلان دام و طیور در خوزستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، آرش آقاپور زنگنه در حاشیه برگزاری این آزمون که روز یکشنبه ( سوم بهمن ماه) در خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: این آزمون برای نخستین بار به صورت عملی برگزار شده و به مدت پنج ساعت به طول انجامید. وی افزود: این سازمان […]

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، آرش آقاپور زنگنه در حاشیه برگزاری این آزمون که روز یکشنبه ( سوم بهمن ماه) در خوزستان برگزار شد، اظهار داشت: این آزمون برای نخستین بار به صورت عملی برگزار شده و به مدت پنج ساعت به طول انجامید.

وی افزود: این سازمان به منظور ارتقاء سطح علمی، عملی و تخصصی اعضاء خود برگزاری دوره های آموزشی و آزمون های دوره ای را به صورت ویژه در دستور کار خود قرارداده است.

آقاپور با اشاره به مشکلات گوناگونی که بر سر راه جذب و اشتغال دانش آموختگان وجود دارد گفت: از معضلاتی که کشور با آن روبروست بیکاری جوانان خصوصاً دانش آموختگان دانشگاهی است، که این معضل در بخش کشاورزی بسیار حادتر به نظر می رسد.

وی در ادامه گفت: این سازمان قصد دارد با بالابردن سطح مهارت فنی اعضاء خود به آنها جهت حضور حرفه ای در بازار کار و بهبود وضعیت اشتغال دانش آموختگان رشته های کشاورزی یاری رساند.