امروز: 5 آذر 1401 ساعت: 20:34

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان خبرداد:

رونق کشت کلزا در اراضی کشاورزی اصفهان

رئیس سازمان جهادکشاورزی از افزایش ۵۰درصدی میزان برداشت محصول کلزا در اراضی کشاورزی استان اصفهان در سال جاری خبرداد.

به گزارش عصر کشاورزی، مهرداد مرادمند رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان در گفت و گو با خبرنگار اکونیوز اظهارداشت:خوشبختانه با توجه به سال ابی جاری شاهد رونق بسیاری در اراضی کشت کلزا در استان اصفهان هستیم.

وی افزود:تسهیلات ارائه شده از سوی دستگاه های اجرایی مربوطه استان موجب شده تا سطح برداشت محصول کلزا در اراضی کشاورزی استان اصفهان در مقایسه با سال گذشته ۵۰درصد بیشتر شود.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان اصفهان تاکید کرد:درحال حاضر کشت محصول کلزا در مناطق مرکزی و خشک استان اصفهان در حال انجام است و با تلاش های صورت گرفته برای توسعه کشت این محصول پیش بینی می شود سطح زیر کشت محصول کلزا در استان اصفهان گسترش یابد.

مرادمند گفت: تاکنون بیش از هزار و ۲۷۷تن محصول کلزا از اراضی کشاورزی استان اصفهان کشت شده است.

وی افزود:می توانیم با ایجاد سرمایه گذاری های لازم پای ورود تولید محصول کلزای استان اصفهان را به بازار های داخلی و خارجی باز کنیم.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت