امروز: 11 آذر 1401 ساعت: 07:10

رئیس بانک ملی امور شعب خوزستان تاکید کرد:

بانک ملی همواره از بخش صنعت و تولید حمایت خواهد کرد

مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با ریاست بانک ملی اداره امور شعب استان خوزستان و معاونین وی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش عصر کشاورزی، دکتر عبدعلی ناصری در این دیدار با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص “جهش تولید” و نقش صنایع بزرگ استان در ایجاد اشتغال و تولید پایدار اظهار داشت: شرکت توسعه نیشکر با توجه به آسیب‌های ناشی از خشکسالی سال ۹۷ و همچنین خسارت ۵۱۰۰ میلیارد تومانی در سیل سال گذشته که به ۴۱ هزار هکتار از زمین‌های نیشکر آسیب جدی وارد کرد برای جبران این خسارات با همت و تلاش مضاعف پرسنل سختکوش شرکت‌های هفت گانه نیشکر و با هدف گذاری برای عبور از این بحران‌ها حدود ۲۲۶۲۱ هکتار کشت مجدد نیشکر را انجام داد تا شاهد تحقق جهش در تولید و افزایش تولید شکر در استان خوزستان باشیم که به حول قوه الهی به این مهم دست خواهیم یافت.
سعید طاهری ریاست بانک ملی امورشعب خوزستان در این نشست ضمن گرامی‌داشت روز کارگر و تقدیر از مدیر عامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی بجهت اهتمام و توجه ویژه‌ای که در امر اشتغال در استان خوزستان داشته‌اند، گفت: مجموعه بزرگ توسعه نیشکر علاوه بر تولید شکر مورد نیاز کشور در مواجه با بیماری کورنا با تولید شبانه روزی الکل سهم بسزایی را در جلوگیری از شیوع هر چه بیشتر این بیماری منحوس داشته است.
طاهری در ادامه بیان داشت: بانک ملی در مقاطع مختلف همواره از بخش صنعت و تولید حمایت کرده و این موضوع در برنامه های پیش رو نیز دیده شده است و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی تصریح کرد: بنا داریم با همکاری شرکت توسعه نیشکر واحدهای جدید بانکی را برای تسهیل در امور و خدمات رسانی هرچه بهتر و بیشتر به پرسنل این شرکت و مردم مناطق پیرامون کشت و صنعت‌ها راه‌اندازی کنیم.

بخوانید  اجرای طرح آبیاری زیر سطحی در کشت و صنعت‌های نیشکری

اعلام آمادگی جهت واگذاری و راه‌اندازی مجدد شرکت تصفیه قند و شکر اهواز
طاهری در خصوص شرکت تصفیه قند و شکر اهواز نیز اظهار داشت: این شرکت که متاسفانه با ۴۰۰ پرسنل شاغل چندین سال پیش تعطیل شد و بر بار بیکار استان افزود ،در صورت تمایل شرکت توسعه نیشکر برای خرید و راه‌اندازی مجدد این شرکت ، بانک ملی همکاری و همراهی لازم را خواهد داشت تا شاهد برگشت این واحد صنعتی به چرخه تولید باشیم که بی‌شک در رونق اقتصادی و اشتغال جوانان بومی منطقه می تواند نقش موثری را ایفا نماید.
کارخانه تصفیه قند و شکر اهواز در ۱۴ کیلومتری مسیر اهواز – دغاغله واقع شده است که سهامداران آن دو بانک ملی و ملت می‌باشند که بانک ملی آمادگی لازم را برای راه‌اندازی این کارخانه اعلام نموده که امید است بانک ملت نیز در رفع موانع موجود همکاری بایسته و شایسته‌ای را داشته باشد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت