امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 07:38

تخلیه ساکنان مناطق مرزی هند – بنگلادش به دلیل طوفان

بیش از یک میلیون نفر از ساکنان مناطق مرزی هند – بنگلادش به دلیل نزدیک شدن طوفان «آمفان» در حال تخلیه خانه‌های خود هستند.

به گزارش ایسنا، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که طوفان آمفان عصر روز چهارشنبه مناطق مرزی هند-بنگلادش را درمی‌نوردد و به همین دلیل بیش از یک میلیون نفر از ساکنان این مناطق در حال آماده شدن برای تخلیه خانه‌های خود هستند.

دپارتمان هواشناسی هند اعلام کرد: طوفان آمفان در خلیج بنگال شکل گرفته و ایالت‌های اودیسا و بنگال غربی در هند و سواحل بنگلادش را درمی‌نوردد.

مقامات محلی در ایالت اودیسا روز دوشنبه از پرسنل خدمات اضطراری درخواست کردند تا نسبت به تخلیه ساکنان مناطق پرخطر اقدام کنند. این افراد به پناهگاه‌های موقت منتقل خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس، کارشناسان هواشناسی پیش‌بینی کرده‌اند شدت این طوفان همزمان با درنوردیدن مناطق مرزی هند- بنگلادش کاهش پیدا می‌کند اما همچنان می‌تواند خطرساز باشد.

انتهای پیام

بخوانید  گزارش مسئولان جهاد کشاورزی به کمیسیون کشاورزی مجلس

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت