امروز: 13 آذر 1401 ساعت: 04:34

توییت مدیر خبرگزاری فارس خوزستان در پی انتصاب رییس سازمان حفظ نباتات

مدیر خبرگزاری فارس در استان خوزستان، استانی که چنگلوایی ۱۰ سال در آن ریاست سازمان جهاد کشاورزی بود در پی انتصاب چنگلوایی بعنوان رییس سازمان حفظ نباتات کشور توییت جالب و نیشداری به شرح زیر منتشر کرد.

حجت الاسلام علی لاری زاده مدیر خبرگزاری فارس در استان خوزستان، استانی که چنگلوایی ۱۰ سال در آن ریاست سازمان جهاد کشاورزی بود در پی انتصاب چنگلوایی بعنوان رییس سازمان حفظ نباتات کشور توییت جالب و نیشداری به شرح زیر منتشر کرد.

امروز خبر آمد که چنگلوایی با بیش از یک دهه ریاست در سازمان جهاد کشاورزی خوزستان بلاخره با مسئولیت گرفتن در وزارتخانه راضی شد برود. جا دارد به همه کشاورزان خوزستانی تبریک گفته و ابراز نگرانی خود را برای کشاورزان ایرانی اعلام کنم! امیدواریم چون اویی مدیر جهاد کشاورزی خوزستان نشود.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت