امروز: 8 آذر 1401 ساعت: 11:38

آتش سوزی در جنگل‌ها و مراتع “تمنک”دنا مهار شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد فرماندار شهرستان دنا گفت: آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع "تمنک" شهرستان دنا مهار شد.

عبدالحمید پناهی با بیان اینکه این آتش سوزی از ساعت حدود ۱۵ و ۳۰ دقیقه شروع شده بود، افزود: متاسفانه بر اثر این آتش سوزی حدود ۴۰هکتار از مراتع و منابع طبیعی منطقه" تمنک" در آتش سوخته است و درختان سبز بلوط کمتر خسارت دیده اند.
وی اظهار کرد: آتش سوزی در این منطقه با حضور به موقع نیروهای مردمی، ادارات، سازمانها و نیروهای آتش نشانی ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه مهار شده است.
وی تصریح کرد: هم اکنون برخی نیروهای آتش نشانی در منطقه جهت جلوگیری از شعله ور شدن کُنده های باقی مانده حضور دارند و در حال پایش منطقه هستند.
پناهی در خصوص علت این آتش سوزی بیان کرد: باتوجه به اینکه نیروهای منابع طبیعی با یک دستگاه تراکتور در حال ایجاد" آتش بُر " بودند، مشاهده کردند که از نزدیکی یک موتورسوار شکارچی اسلحه به دست آتش روشن شد و به منابع طبیعی سرایت کرد.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت