امروز: 6 آذر 1401 ساعت: 15:39

لزوم خودداری از تصرف و تغییر کاربری پارک بانوان

رئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با اشاره به صدور پروانه ساختمانی در ۲۱۰۰ متر مربع از پارک بانوان، بر لزوم خودداری از تصرف و تغیر کاربری پارک بانوان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، آرش حسینی میلانی در جلسه امروز شورای شهر تهران در تذکری گفت: آتش سوزی های اخیر منابع طبیعی کشور بسیار نگران کننده است و امیدوارم شرایط کشور و پشتیبانی از منابع فصلی و محیط زیست به گونه ای باشد که با توسعه و افزایش پشتیبانی لجستیکی شاهد حریق‌هایی نظیرآتش سوزی‌های اخیر در زاگرس نباشیم.

وی افزود: امیدوار هستم شرایط کشور به سمتی حرکت کند که مجددا شاهد مشارکت بالای مردم در عرصه های سیاسی و انتخابات باشیم.

وی درباره صیانت از بوستان مادر نیز تاکیدکرد: بنا بر اخبار واصله صدور پروانه ساختمانی در ۲۱۰۰ متر مربع از پارک بانوان واقع در مجموعه اراضی عباس آباد در دستور کاراست.

میلانی با بیان این که با توجه به اصل تقدم رعایت حقوق عامه به شهرداری تهران تذکرمی دهم از هرگونه تصرف و تغییر کاربری پارک بانوان خودداری شود، افزود: صیانت از تمامیت این بوستان باید مورد توجه قرار گرفته و همچنین گزارشی از آخرین وضعیت حقوقی این بوستان به شورای شهر تهران ارسال شود.

انتهای پیام

بخوانید  توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت