امروز: 10 آذر 1401 ساعت: 12:59

عیادت مسئولان کهگیلویه از بانوی مصدوم آتش سوزی جنگل‌های خائیز

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مسئولین شهرستانی از بانوی کوهنوردی که در مهار آتش سوزی جنگل‌های منطقه حفاظت شده خائیز دچار مصدومیت شده بود، عیادت کردند.

سید الله هاشمی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد طی تماس تلفنی گفت: تمامی هزینه های درمان این بانوی کوهنورد پرداخت می شود.

وی در پی شکسته شدن انگشت پای رویا جانفزا بانوی کوهنورد دهدشتی، بر اثر سقوط سنگ از ارتفاع در اطفاء حریق ۵ شبانه روزی کوه خائیز، طی تماس تلفنی جوایای احوال این بانوی کوهنورد طبیعت دوست شد.

هاشمی ضمن طلب شفا برای این بانوی جوان طبیعت دوست بیان کرد: اداره کل محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد تمامی هزینه های درمان این بانو را پرداخت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد، امروز دوشنبه ۲۶ خرداد ماه فرماندار شهرستان کهگیلویه به همراه مدیران ادارات محیط زیست، منابع طبیعی، معاون فرماندار و مدیر بحران شهرستان به عیادت این بانوی کوهنورد رفتند.

انتهای پیام

بخوانید  عرضه بیش از ۲۲۰ هزار تن انواع محصولات صنعتی و معدنی در بورس کالا

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت