امروز: 8 آذر 1401 ساعت: 11:34

وقوع رگبار در هفت استان کشور

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وقوع رگبار در هفت استان کشورطی امروز و فردا (۲۷ و ۲۸ خردادماه) خبرداد.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا افزود: در ساعات بعدازظهر امروز و فردا (۲۷ و ۲۸ خردادماه) در برخی نقاط استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، ارتفاعات شمالی خراسان رضوی و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، وزش باد، گاهی رگبار و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. فردا (۲۸ خردادماه) این وضعیت در شرق هرمزگان نیز پیش بینی می شود.

وی در ادامه گفت: روز پنجشنبه (۲۹ خردادماه) نیز در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات البرز مرکزی و شرق هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد رخ خواهد داد.

به گفته ضیاییان طی سه روز آینده در استان‌های خوزستان، ایلام و بوشهر در بعضی ساعات وزش باد شدید با احتمال خیزش گردوخاک پیش بینی می شود. خلیج فارس نیز در سه روز آینده مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: امروز در استان‌های تهران، سمنان ، قم و مرکزی وزش باد نسبتا شدید پیش بینی می‌شود. در سایر مناطق کشور طی پنج روز آینده پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت.

ضیاییان در پایان درباره وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهارکرد: آسمان تهران فردا (۲۸ خردادماه) صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۳۷ و ۲۴ درجه سانتیگراد و پس فردا (۲۹ خردادماه) صاف گاهی همراه با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. دمای هوا در این روز در گرمترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنک‌ترین زمان به ۲۵ درجه سانتیگراد می‌رسد.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت