امروز: 11 آذر 1401 ساعت: 07:37

رویداد “آفساید” پذیرای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه شما در حوزه‌ سلامت و تغذیه

رویداد "آفساید" پذیرای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه شما در حوزه‌ سلامت و تغذیه، کشاورزی، دامپروری و صنایع تبدیلی است؛ ضمن تقدیر از برگزیدگان، آنها می‌توانند ایده‌های خود را به منظور شتابدهی و حمایت، به شبکه شتابدهندگان حوزه سلامت ارائه کنند.

به گزارش خبرنگار علمی خبرگزری تسنیم؛ “رویداد آموزشی ــ تعاملی جذب و پرورش ایده‌های نوآورانه سلامت‌محور برای پیشرفت کشور” با عنوان «آفساید» با همت شتابدهنده سبک زندگی اسلامی ایلسا و انجمن ملی تغذیه سالم آغاز به کار کرد.

این رویداد بنا دارد ایده‌های خلاقانه و نوآوری‌های حوزه‌ سلامت، تغذیه، کشاورزی، دامپروری و صنایع تبدیلی را معرفی و شتابدهی کند.

فعالان حوزه سلامت، تغذیه و کشاورزی، دانشجویان رشته‌های مرتبط، علاقه‌مندان به کسب و کارهای استارتاپی، ایده‌پردازان و صاحبان تجربه‌های ارزشمند سلامت می‌توانند با دریافت اطلاعات کامل‌تر از طریق سایت  WWW.ILSAGROUP.IR  یا تماس با شماره تلفن 02186050448 ایده‌های خود را تا تاریخ 14 بهمن ماه 1399 به دبیرخانه رویداد ارسال کنند.

در این رویداد جذاب، پس از ارسال اطلاعات، ایده‌ها مورد بررسی و ارزیابی دقیق قرار خواهند گرفت و از بین آن‌ها ایده‌های برتر انتخاب می‌شوند سپس ایده‌پردازان منتخب در کارگاه‌های آموزشی که با حضور اساتید برجسته طب ایرانی و صاحبان کسب و کارهای نوآورانه و همچنین دانش بنیان تشکیل می‌شود، شرکت خواهند کرد.

بعد از آن تنها یک روز فرصت باقی است تا ایده‌پردازان ایده‌های خود را اصلاح کرده و مجدداً آن‌ را به دبیرخانه ارسال کنند.

و اما هدف از برگزاری این رویداد خلاقانه و سلامت‌محور، ماهیت بخشیدن به ایده‌هایی است که در زمینه پیشرفت به آن‌ها پرداخته شده باشد نه توسعه زیرا اگر ایده‌های ارائه شده در زمینه پیشرفت حرکت کنند عدالت‌محور خواهند بود و تحول در منطقه را مورد هدف قرار میدهند اما در ایده‌های توسعه‌محور، آن‌ها با نگاه سرمایه‌داری مورد توجه قرار می‌گیرند و تنها زیست بوم منطقه مربوطه را برسی می‌کنند.

در حوزه پیشرفت ایده‌ها برپایه تفکر و خلاقیت شکل می‌گیرند و نگاه آنها به موضوعات  چندمنظوره است اما در قالب توسعه، ایده‌ها معمولا تقلیدی هستند و تک بعدی نیز عمل می‌کنند.

در پیشرفت، ایده‌ها در راستای سبک زندگی اسلامی هستند و مبتنی بر فرهنگ ایرانی حرکت می‌کنند اما در توسعه سبک زندگی اهمیتی ندارد و نگاه بیرونی به موضوعات مدنظر است و ماهیت درونی آنها حائز اهمیت نیست.

رویداد «آفساید» از تاریخ چهاردهم تا بیست و چهارم بهمن ماه برگزار خواهد شد و در خاتمه از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد و آنها می‌توانند ایده‌های خود را به منظور شتابدهی و حمایت، به شبکه شتابدهندگان حوزه سلامت ارائه دهند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای حضور در کارگاه‌های آموزشی و دیگر برنامه‌های جانبی از طریق لینک https://evnd.co/dPvge اقدام کنند.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت