امروز: 6 آذر 1401 ساعت: 16:33

بهره‌برداری از حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی

با حضور رئیس‌جمهوری انجام می‌شود؛

بهره‌برداری از حدود ۵ هزار میلیارد تومان طرح کشاورزی

به گزارش ایرنا، در چهل و هفتمین برنامه افتتاح جهش تولید،‌ فردا به صورت ویدئو کنفرانس، ۳۷۲ طرح گلخانه‌ای و فاز ۱ و ۲ مجتمع دامداری با سرمایه‌گذاری ۴.۹ هزار میلیارد تومانی با حضور رئیس جمهوری به بهره‌برداری می‌رسد.

در سی و پنجمین دوره معرفی و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی ۳۷۲ طرح گلخانه ای به مساحت ۹۵۴ هکتار به بهره برداری می رسد که برای ۱۱ هزارو ۵۰۰ نفر در سراسر کشور اشتغالزایی ایجاد می شود.

همچنین فاز ۱ و دو مجتمع دامداری با ظرفیت ۲۰ هزار راسی گاو شیری با اعتبار ۷۰۰ میلیارد تومان و اشتغال ۳۵۰ نفر در استان مرکزی افتتاح می شود.

در این مراسم از ۳۲ استودیو تولید برنامه های کشاورزی و آموزش کشاورزی در کشور رونمایی خواهد شد. رونمایی از شبکه سراسری آموزش کشاورزی با ۴۲ کانال پخش زنده از دیگر طرح هایی است که فردا به بهره برداری می رسد.

مجموع این پروژه ها به ارزش سرمایه گذاری چهار هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزای ۱۱ هزارو ۸۵۰ نفر انجام می شود.

به گزارش ایرنا، در دهه فجر امسال پروژه های مختلف در بخش های شهرک های کشاورزی، آب و خاک کشاورزی، سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری و مکانیزاسیون کشاورزی و عشایری به بهره برداری می رسد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت