امروز: 8 آذر 1401 ساعت: 12:07

ثبات نرخ دلار در کانال ۲۳ هزار تومان

ثبات نرخ دلار در کانال ۲۳ هزار تومان

به گزارش ایرنا، قیمت فروش یورو نیز با افزایش ۵۰ تومانی نسبت به قیمت‌های پایانی روز کاری گذشته (پنجشنبه) به ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

امروز قیمت خرید هر دلار ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۸ هزار و ۱۵۰ تومان شد، همچنین قیمت خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۳ هزار و ۳۳۴ تومان و قیمت فروش آن ۲۳ هزار و۵۶۷ تومان بود.

علاوه بر این نرخ خرید یورو در این بازار ۲۷ هزار و ۷۴۸ تومان و نرخ فروش آن ۲۸ هزار و۲۶ تومان اعلام شد.

براساس این گزارش در سامانه نیما در روز معاملاتی گذشته (پنجشنبه)، هر یورو به قیمت ۲۷ هزار و ۹۴۸ تومان و هر دلار ۲۳ هزار و ۲۴۸ تومان به فروش رفت.

همچنین در سامانه سنا دیروز (پنجشنبه)، حواله یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۸۲۶ تومان معامله شد و همچنین حواله دلار به قیمت ۲۳ هزار و ۸۲۳ تومان معامله شد.

به گزارش ایرنا، قیمت دلار که در هفته‌های گذشته با توجه به افزایش امیدواری در زمینه صادرات نفت و دسترسی به منابع مالی کاهشی شده بود، در روزهای اخیر دوباره رشد کرده است.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت