امروز: 13 آذر 1401 ساعت: 06:37

حوزه دانش‌بنیان ۴۰۰ میلیارد تومان وام بانک توسعه صادرات دریافت کرد

حوزه دانش‌بنیان ۴۰۰ میلیارد تومان وام بانک توسعه صادرات دریافت کرد

به گزارش ایرنا، علی صالح‌آبادی روز شنبه در حاشیه بهره‌برداری از ساختمان شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این رقم در صورت جذب بیشتر منابع قابل افزایش است، افزود: شرکت‌های فعال دانش‌بنیان در کاشان نیز می‌توانند از تسهیلات این بانک با نرخ ۱۲ درصد بهره بگیرند.

وی خاطر نشان کرد: صادرکنندگان می‌توانند تسهیلات بانک توسعه صادرات را از محل منابع صندوق توسعه ملی به صورت تلفیقی با نرخ میانگین ۱۴ و نیم درصد دریافت کنند.

به گفته وی، با اختیارهای لازم تفویض شده به بانک توسعه صادرات کاشان، همه فعالان حوزه دانش‌بنیان و صادرات می‌توانند به سرعت از خدمات و تسهیلات این بانک استفاده کنند.

پرداخت هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صادرکنندگان

مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران اظهار داشت: هشت هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اعطایی این بانک به صادرکنندگان تا پایان آذرماه سال جاری است.

صالح آبادی با تاکید بر اینکه بانک توسعه صادرات شعبه کاشان از نظر ارایه تسهیلات ریالی رتبه ۱۳ را در بین شعبه‌های بانک توسعه صادرات ایران دارد، گفت: کاشان سی و هشتمین شعبه بانک توسعه صادرات ایران است که در سال ۱۳۹۶ افتتاح و امروز ساختمان جدید آن با حضور صادرکنندگان و معاون وزیر اقتصاد بهره‌برداری شد.

ساختمان شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان روز شنبه با حضور معاون وزارت اقتصاد و دارایی، مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران و جمعی از مسوولان این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

فعالیت شعبه بانک توسعه صادرات ایران در کاشان اردیبهشت ۱۳۹۶ در ساختمان استیجاری آغاز شد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت