امروز: 6 آذر 1401 ساعت: 15:19

نصب آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار

نصب آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار

شهردار منطقه ۱۳ از نصب ۶۰۰ عدد آلاچیق و مبلمان پارکی جدید در جنگل سرخه حصار خبر داد.

به گزارش ایسنا، مجتبی شکری، مبلمان پارک های شهری را یکی از مهم ترین بخش های پارک ها و فضاهای بازعنوان کرد که رفاه، امنیت و زیبایی فضا را تحقق می بخشند.

به گفته وی، با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته توسط اداره فضای سبز منطقه، علاوه بر مرمت و بازسازی سقف و کف آلاچیق های موجود بوستان جنگلی سرخه حصار، حدود ۱۰۰ دستگاه آلاچیق جدید سیمانی و ۵۰۰ عدد میز، نیمکت و منقل سیمانی با نمای طرح چوب در این بوستان تهیه، نصب و جانمایی می شود.

وی با بیان اینکه در نظر داریم ، مخازن مکانیزه زباله در بوستان جنگلی سرخه حصار را تهیه و جانمایی کنیم، اضافه کرد: شبکه آب خام، هوشمندسازی چاه ها و مخازن بوستان جنگلی سرخه حصار نیز در دستور کار قرار دارد.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، شکری یادآور شد: شبکه روشنایی بوستان جنگلی سرخه حصار در راستای کاهش مصرف انرژی، بازپیرایی و توسعه می یابد.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت