امروز: 11 آذر 1401 ساعت: 07:22

تصویب یک فوریت لایحه “طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران”

تصویب یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران"

یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران" با ۱۶ رای موافق اعضای شورای شهر تهران به تصویب رسید.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران در دویست و هفتادمین جلسه علنی این شورا بررسی یک فوریت لایحه "طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران
" را در دستور کار خود داشتند که در همین راستا علیپور، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهر تهران در تشریح این طرح گفت: این طرح در بازه زمانی دوساله با استفاده از تیمی مجرب با برگزاری ۲۳۰ جلسه کارشناسی و تخصصی تدوین شده است.

وی افزود: این طرح در ۶ محور در حوزه های اجرایی سیستم یکپارچه مدیریت پسماند از مبدا تا مقصد به شکل برنامه عملیاتی و اجرایی در افق ۲۰ ساله برای شهر تهران طراحی شده است. برش ۲ ساله ای از این طرح در قالب طرح کاپ شروع شده و در حال حاضر به صورت اجرایی در حال انجام است.

هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی شود

علیپور ادامه داد: در راستای هماهنگی و همگامی با شورا ۱۰ جلسه تخصصی با کمیسیون خدمات شهری شورای شهر تهران داشتیم که تمام قسمت های تخصصی بررسی شده است. بی تردید نارسایی هایی در طول ۵۰ سال مدیریت پسماند در تهران بوده است و برش ۲ ساله تازه آغاز شده، ولی اقدامات بسیار خوبی انجام شده است به شکلی که امروز هیچ پسماند حجیمی برای دفن به مجموعه آرادکوه منتقل نمی شود.

به گزارش ایسنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران نهایتا با ۱۶ رای موافق با یک فوریت طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران موافقت کردند.

انتهای پیام

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت