امروز: 5 آذر 1401 ساعت: 20:04

مجلس با عضویت وزیر جهاد کشاورزی در شورای عالی مسکن موافقت کرد

مجلس با عضویت وزیر جهاد کشاورزی در شورای عالی مسکن موافقت کرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، طرح جهش تولید و تامین مسکن در دستور کار روز یکشنبه نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت و نمایندگان با ۱۷۵ رای موافق، ۱۹ رای مخالف و ۵ رای ممتنع از ۲۲۸ نماینده حاضر با پیشنهاد «علیرضاسلیمی» نماینده مردم محلات مبنی بر عضویت وزیر جهاد کشاورزی در شورای عالی مسکن موافقت کردند.

بر اساس ماده ۲ طرح جهش تولید و تامین مسکن ترکیب «شورای عالی مسکن» به منظور برنامه‌ریزی، سیاست گذاری، نظارت و ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در حوزه مسکن به این شرح است:

رییس جمهور (رییس شورا)، معاون اول رییس جمهور (نایب رییس)، وزیر راه و شهرسازی (دبیر شورا)، وزیر نیرو، وزیر کشور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس کل بانک مرکزی، رییس سازمان برنامه و بودجه کشور

رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و یک نفر از اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون و انتخاب مجلس (به عنوان ناظر) از اعضای شورای عالی هستند که بر اساس مصوبه مجلس، وزیر جهاد کشاورزی به اعضای این شورا اضافه شد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت