امروز: 6 آذر 1401 ساعت: 16:41

۵تولیدکننده نمونه کشوری بخش کشاورزی هرمزگان تجلیل شدند

به صورت ویدئوکنفرانسی با حضور رییس جمهوری،

۵تولیدکننده نمونه کشوری بخش کشاورزی هرمزگان تجلیل شدند

به گزارش ایرنا، تولیدکنندگان برتر کشوری هرمزگان شامل «رامین هاشمی طباطبایی» پرورش دهنده نمونه ماهی در قفس در دریا و «مهدی ربیعی» صیاد نمونه ماهیان تجاری از شهرستان بندرلنگه، «محمد ملاحی» پرورش دهنده نمونه میگو از شهرستان جاسک، «عبدالله شادمان» صیاد نمونه ماهیان پرساین ساردین و «محمد مراد جمالی» واحد تکثیرکننده نمونه میگو از شهرستان قشم بودند.
همچنین «علی میلادی» صیاد نمونه میگو از شهرستان قشم نیز شایسته تقدیر از استان هرمزگان بودند.
در آیین سی و پنجمین دوره و تجلیل از برگزیدگان ملی بخش کشاورزی که در استانداری هرمزگان با حضور همتی استاندار هرمزگان و جمعی از مدیران استانی برگزار شد،همچنین از ۶ نفر از برگزیدگان استانی بخش کشاورزی هرمزگان نیز تجلیل شد.
آیین تجلیل از تولیدکنندگان نمونه کشوری بخش کشاورزی کشور پایان ‌بخش چهل و هفتمین برنامه افتتاح جهش تولید در روز یکشنبه بود و ضمن آن، از برترین‌های کشور تجلیل شد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت