امروز: 11 آذر 1401 ساعت: 06:50

خاوازی: دولت اهتمام جدی برای رفع موانع تولید دارد

خاوازی: دولت اهتمام جدی برای رفع موانع تولید داردخاوازی: دولت اهتمام جدی برای رفع موانع تولید دارد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، کاظم خاوازی در سفر به استان البرز و بازدید از یک کارخانه تولید ماکارونی در شهرستان ساوجبلاغ اظهار امیدواری کرد که با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

وی افزود: پروژه توسعه این کارخانه تولیدی یکی از برترین‌های منطقه است که در حوزه پالاشگاهی غلات به ثمر رسیده است.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه زیرساخت‌های اجرای پروژه به خوبی طراحی و تأمین شده است، ادامه داد: تیم مهندسی مستقر در این پالایشگاه متشکل از جوانان بومی و نخبه کشور هستند.

خاوازی با بیان اینکه یکی از نکات مهم این پروژه ظرفیت عظیمی است که در نگهداری از غلات در این پالایشگاه وجود دارد، افزود:می‌توان حدود ۶۰۰ هزار تن غلات در این پالایشگاه نگهداری کنیم.

وی با اشاره به اینکه فاز سوم این طرح در حال اجرا است و بازرسی به صورت مداوم انجام می‌شود، یادآور شد: طی دسترسی بسیار خوبی در این طرح به صنعت ریلی کشور وجود دارد، در این میان مشکلاتی نیز برای سرمایه گذار بخش خصوصی اجرای طرح ایجاد شده است که در دولت پیگیری برای رفع این مشکلات را به عهده خواهم گرفت.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به پیگیری‌های استانی توسط استانداری البرز در خصوص رفع موانع تولید، اظهار کرد: رئیس جمهوری نیز برای رفع مشکلات بخش خصوص اهتمام دارد، امیدواریم با حمایت سران سه قوه موانع این پروژه عظیم که در خاورمیانه بی‌بدیل است هر چه زودتر رفع شود و با طرح توسعه آن، چند هزار شغل دیگر ایجاد شود.

خاوازی با اشاره به ایجاد شغل متعدد در حاشیه رفع موانع طرح‌های بخش خصوصی، یادآور شد: با اجرای این پروژه شاهد به کارگیری آخرین تکنولوژی دنیا خواهیم بود.

وزیر جهاد کشاورزی در این سفر یک سردخانه ۱۵ هزار تنی میوه و سبزیجات نیز بهره برداری کرد.

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت