امروز: 6 آذر 1401 ساعت: 15:30

وزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کرد

وزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کردوزیر جهادکشاورزی از یک کارخانه تولید ماکارونی در البرز بازدید کرد

عزیزاله شهبازی استاندار البرز در حاشیه بازدید از این کارخانه اظهار داشت: بزرگترین پالایشگاه غلات کشور در البرز مستقر است که از دانش روز و فناوری‌ها نو بهره می‌برد و امیدواریم با رفع موانع توسعه آن، پنج هزار شغل در استان ایجاد شود.

وی با بیان اینکه با اهتمام ویژه ای بستر را برای فعالیت هرچه بهتر بخش خصوصی در سطح استان فراهم می کنیم، ادامه داد: ظرفیتی همچون پالایشگاه بزرگ غلات در البرز، می‌تواند در سطح دنیا بی‌نظیر باشد.

شهبازی با اشاره به شعارهای اقتصاد مقاومتی و جهش تولید که اهداف آن در راستای رونق تولید داخلی با نگاه به صادرات است، اظهار داشت: این کارخانه محصولات استراتژیکی تولید و علاوه بر تامین نیاز داخل، به چندین کشور دنیا نیز صادرات دارد.

شهبازی خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم نماد ارزشمند این پالایشگاه که از سال ۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفته و مورد تاکید رییس جمهوری نیز هست هر چه زودتر با رفع مشکلات افتتاح شود.

وی ادامه داد که بهره برداری از این طرح، برای بیش از پنج هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.

بخوانید  مشاور وزیرکشاورزی: ازسال۸۳تا ۹۹روزانه ۵۳۰ هکتار از جنگلها و مراتع کشور کاهش یافت

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت