امروز: 8 آذر 1401 ساعت: 11:12

خاوازی: توسعه تعاملات ایران با فائو ضروری است

خاوازی: توسعه تعاملات ایران با فائو ضروری استخاوازی: توسعه تعاملات ایران با فائو ضروری است

به گزارش شنبه شب پایگاه اطلاع رسانی دولت، «کاظم خاوازی» وزیر جهاد کشاورزی افزود: اگر ما بهترین رتبه را در معتبرترین جایگاه‌های بین المللی داشته باشیم ولی در کشاورزی آثاری نداشته باشیم برای کشور ما این رتبه بی‌فایده است.

وزیر جهاد کشاورزی اظهار داشت: ارتباط نماینده ایران در فائو نباید با وزارت جهاد کشاورزی قطع شود و ما نیازمند تحلیل‌هایی از غذا در آینده برای سیاست‌های کلان هستیم.

خاوازی با بیان اینکه باید توسط نماینده ایران در فائو به صورت مداوم تهیه و برای معاونین ارسال شود، گفت: باید تعاملات ایران با سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد به صورت مستمر ادامه داشته باشد.

رسول زارع که سال ها ریاست گیاه پزشکی ، معاونت پژوهش و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی و نیز قائم مقامی این سازمان را برعهده داشت به عنوان نماینده رسمی ایران در فائو ( F A O) منصوب شد .

فراخوان

بی تعارف و تکلــف، مثل همین متن کوتاهی کــه می‌بینید. ما منتظریم تا نوشــته‌هایتان درباره مســائل روزمره، مشکلات و دغدغه‌هایتان را برای ما ارســال کنید. اگر اهل طنز و کاریکاتور و طراحی هم هستید جایتان اینجا محفوظ است. متن یا طرح‌تان که آماده شد یک تماس با شماره ۰۹۱۶۹۰۸۱۷۰۰ بگیرید تا برای رساندنش به ما، راهنمایی‌تان کنیم.

اخبار مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار

پرونده‌های ویژه

یادداشت